המאירי מעצבים - סטודיו חי נושם ובועט עיצוב

מומחים לתכנון ועיצוב פנים של בתי מלון, מרכזי בילוי, חנויות, חללי אירוח, תיירות ונופש.
ניסיון של שנים בשטח בדילוג על פיגומים, מעל שולחן השרטוט, ובבתי המלאכה חידדו אצלנו תהליך עבודה ייחודי של תכנון ועיצוב חללי אירוח ומסחר והפכו את משרד המאירי מעצבים למוביל בתחומו.

אנחנו כבר הבנו את מה שחשוב להבין
אנחנו אוהבים את הספרה 4 - ארבע רגליים לשולחן, 4 קירות לחדר ו-4 כיווני אוויר ולכן גם תהליך העבודה שלנו שלנו מתבסס על ארבע יסודות:

עיצוב מקורי וחד פעמי - אנחנו יודעים להתאים סגנון עיצוב כמעט לכל תקציב ואלופי העולם בליצור יש מאין.
שטח = כסף – אנחנו מבינים את זה היטב! בעיצוב חלל מסחרי או תיירותי חשוב לנו למקסם שטחים ולמקסם רווחים.
מעצבים לנכסיות מותג - בשפה העיצובית שלנו אנו דואגים ששפת המותג תלווה את האורח לאורך שהייתו במלון ותשמר בזיכרונו.
מלווים תהליך בשטח – אנחנו יודעים שנוכחותנו בשטח חשובה ולכן אנו מנהלים פיקוח עליון ומלווים את התהליך מסקיצות ועד פריסת הסדין על המיטה.

אנחנו ממציאים את עצמנו בכל פרויקט מחדש ומתרגשים כאילו זו הפעם הראשונה
אין אצלנו פרויקטים דומים וסגנון או קו מאפיין, כל עיצוב מספר סיפור אחר.
אנו שואבים את מקורות ההשראה שלנו מהמקום, מהנוף, מהמיקום הגאוגרפי והסיפור שאנו רוצים לספר לאורחים. אנחנו נודדים למחוזות רחוקים וקרובים, לסגנונות עיצוב שונים בגוונים, בצורות, בצבעים, בחומרים ובטקסטורות.
כל אלו מתחברים ומייצרים חווית אירוח מקורית ומעוררת.

את משרד המאירי הקמנו יחד- דן והילה המאירי
מעצבי פנים מוסמכים ובוגרים בהצטיינות של מכללת "אולטימה" -מרכז הבנייה הישראלי.
הפרויקטים שלנו  פורסמו רבות בתקשורת, בתערוכות מובילות
במגזינים וספרי עיצוב מוכרים.

את משרד המאירי מעצבים הקמנו יחד - דן והילה המאירי

מעצבי פנים מוסמכים ובוגרים בהצטיינות של מכללת "אולטימה'' - מרכז הבנייה הישראלי.
הפרויקטים שלנו פורסמו רבות בתקשורת, בתערוכות מובילות,  במגזינים וספרי עיצוב מוכרים.
האהבה שלנו לעיצוב יוצרת השראה, העיצוב הייחודי שלנו יוצר סיפור שבתוכו אנו משלבים סגנונות וזמנים, אנחנו יוצרים חללים עוצרי נשימה, בעיצוב הפנים שלנו תמצאו אהבה, שמחה וקריצה הגורמת לאפקט הוואו.
אנחנו אוהבים לעבוד יחד ומפרים זה את זו ברעיונות, סיעורי מוחות ואהבה משותפת לעיצוב ואסטטיקה.
הניסיון המצטבר שלנו הביא אותנו למומחיות בתכנון ועיצוב בתי מלון, מרכזי בילוי,תיירות ונופש, עולם המאפשר לנו חופש ליצירה עיצובית פורצת גבולות.
אחת ממטורתינו בעיצוב חללים מסחריים היא הצלחת המלון או העסק לתפוקה מכירתית גבוהה יותר ושינוי תודעת הלקוחות,
הרבה לא יודעים שעיצוב הפנים כולל בתוכו תכניות עבודה כמו הריסה, חשמל, תאורה ואינסטלציה ואת כל הצד הפרקטי הזה אנו משלבים יחד עם עיצוב והלבשת החלל.
העבודה שלנו יחד כמעצבים בדומה לזוגיות שלנו, מדמה כלים שלובים המתבטאת בהרמוניה, אהבה ושיתוף פעולה פורה ומפרה.

מי אנחנו

הילה המאירי

מגיל מאוד צעיר נכנסתי לחללים ומיד עברו בראשי רעיונות, הריהוט והצבעים עפו לאוויר ואני סדרתי מחדש כמו במגע של קסם, ידעתי מה
נכון לעשות והקפדתי לגבות זאת בלימודי במכללת אולטימה של מרכז הבנייה הישראלי, את לימודיי סיימתי בהצטיינות בשנת 2010 ופרוייקט הגמר שלי השתתף בספר אדריכלים צעירים מבטיחים לשנת 2011 של טבע הדברים.

אני יודעת מהו כוחו של תכנון ועיצוב פנים טוב וכיצד הוא משפיע על השוהים בו ומסייע בבניית מציאות חדשה וממוקדת על כן התהליך הראשוני בתכנון ועיצוב חללים הוא בניית הקונספט הכולל בתוכו פרקטיות, מראה, גוונים, רצונות, חלומות ותחושות שאנו רוצים להעביר לשוהים בחלל המעוצב.

אני מקפידה לשלב בין חומרים, צבעים וטקסטורות ליצירת אותו גורם חמקני, אפקט הוואו ההופך באופן מידי את החלל לייחודי וחד פעמי, חשוב לי לעצב חלל שמעביר תחושות ואנרגיות נבחרות בין אם מדובר על חלל שקט ורגוע לבין חלל אנרגטי ותזיזתי ובכל אלה ניתן לשלוט על ידי עיצוב מוקפד הצמוד לקונספט הנבחר ועל ידי כך ליצור עיצוב הקולע למטרה.
התשוקה לעיצוב ותכנון חללים עושה לי טוב, מספקת וגורמת לנחת של נשימה עמוקה.
עיצוב זו מילה קטנה וכמה יש בתוכה, מיליוני משמעויות, הגדרות, תחושות ורגשות, זהו עולם ומלואו של חוויה מתפרצת.

דן המאירי

עבורי עיצוב הוא רגשות ותחושות, אם אקח חלל אחד ו10 אנשים שונים לכל אחד יהיו רצונות ודרישות שונות, לכל אדם אורח חיים שונה, אהבות ופנטזיות שירצה להגשים ולחוות.
בעבודתי מול כל לקוח חשוב לי להקשיב לצרכים ולפנטזיות ולהבין את כל המכלולים ולחבר את הרצון למציאות בהרמוניה מושלמת.
כמו שאני מצייר על קנבס אני זורק על נייר הסקיצה קווים, צורות, צבעים וטקסטורות, אני יוצר קומפוזיציות, מפגיש בין חומרים ובכך מבטא את אשר על לבי ויוצר חלל חוויתי ומרגש שמטרתו לגעת ולהעביר מסר.
שימוש בריהוט ובפריטים בעלי ומשמעות סנטימנטלית יקבלו אצלי מקום של התייחסות ברגישות רבה, אלו הפרטים הקטנים שמכניסים לחלל אופי נשמה וחיות שאותי מרגשים וממלאים בסיפוק.

אני דן המאירי, סיימתי את לימודיי בשנת 2010 במכללת אולטימה של מרכז הבניה הישראלי בהצטיינות, כיום מרצה במכללה בקורסים של עיצוב פנים והנדסת אנוש.
אני אוהב להכנס לפרטים הקטנים בתכנון החלל וכמו כן לתחום הטכני וההנדסי, לחבר בין חומרים, לייצר פרטים מיוחדים בבנייה ולהכנס לעומק הקורה.כשאני מסיים ומניח את המכחול אני מתמלא באוויר וחש התרגשות עצומה ומברך על כך שזכיתי לעסוק במקצוע שאני אוהב.

עכשיו בואו לראות מה אנחנו עושים